Vinný sklípek Tvrdonice

Tisk
PDF

logo - tvrdoniceVýroba vína se v naší rodině traduje 3. generaci. Sahá do doby 60. let, kdy vinici vysázel Ladislav Tesařík. Jeho syn, také Ladislav, se této zálibě věnuje dodnes. Dnes je již jisté, že tato ušlechtilá záliba bude mít v naší rodině pokračování. Společným cílem je postupnými kroky dokázat, že naše vína Vás svou kvalitou přesvědčí o tom, že poctivá práce a výborné klimatické podmínky nejjižnější oblasti Moravy se projevují na kvalitě každé sklenice.

Optimální prostředí, pohostinnost zdejších lidí a rozvoj turistiky v okolí obce Tvrdonice přímo vyzývá k poznávání krás Moravy. Zveme Vás k pravidelným ochutnávkám a k příjemnému posezení. V sídle provozovny zároveň můžete využít příležitosti k ubytování přímo v objektu skládajícího se z prostor 2+1.

Odrůdová skladba vín je pestrá. Od tradičních odrůd bílých Müller Thurgau, Veltlínské zelené, Ryzlink rýnský, Ryzlink vlašský, Sauvignon, Rulandské bílé a červených Svatovavřinecké, Rulandské modré, Zweigeltrebe, Frankovka, Modrý Portugal až po mladší vyšlechtěné odrůdy Aurelius, Hibernal, Nitra, Dornfelder.

K ochutnání nabízíme také vína ledová.

Věrnost zákazníků a další úspěchy našich vín jsou pro nás hlavní motivací do budoucnosti.

Kontakt

Ladislav Tesařík
Týnecká 75, 691 53 Tvrdonice
Tel: +420 608 447 848, +420 608 776 881
www.sklipek-tvrdonice.cz
 


Adresa provozovny:

Sklepní ul. 24, 691 53 Tvrdonice


loga-podpora