Vinařství Maria & Franz Neckam

Tisk
PDF

logo - maria a franz neckamNaše vinařství leží v severní části oblasti Weinviertel, přesněji v oblasti Veltlinerland. Již několik generací se v našem podniku lisuje víno. Podle tradice se v našem podniku lisují druhy Veltlínské zelené, Ryzlink vlašský, Rivaner, Rulandské bílé, Muškát žlutý a Zweigeltrebe. Veltlínské zelené roste na trati „Holzleiten“ a dělí se do kvalitativních stupňů zemské víno, kvalitní víno a Weinviertel DAC.

Ryzlink vlašský a Zweigeltrebe jako hrozny dokupujeme a rovněž zpracováváme na kvalitní víno. Rivaner, mnohem známější jako Müller Thurgau, roste rovněž na trati „Holzleiten“ jako Veltlínské zelené.

Od roku 2005 pěstujeme na trati „Kellerackerl“ v Frättingsdorfu Muškát žlutý. Muškát vyrábíme jako lehké, svěží kvalitní víno s vyhraněnými znaky vůní. Naše Rulandské bílé rovněž roste na trati „Kellerackerl“. Je to výraznější a bohaté kvalitní víno s potenciálem skladování. Vedle odrůdových vín máme v nabídce také naše šumivé víno „Necko-Secco“. To se nabízí jako doplněk romantického večera ve dvou. Velmi nás potěší, budeme-li vás moci přivítat v naší Rivanské vinárničce.

Kontakt

Maria & Franz Neckam
Holzleitenstraße 9, 2132 Frättingsdorf
Tel.: +43/2524/2618 od. +43/676/9088247
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

loga-podpora