Vinařství Eichler

Tisk
PDF

logo - eichlerFilozofie vinařství Eichler spočívá v tom, že hrozny necháváme růst přírodně a šetrně a výrobu vína provádíme individuálně a specificky podle jednotlivých odrůd. Tak se staráme pomocí spousty manuální práce a šetrné ochrany rostlin o zdravé keře révy a zdravé listí – předpoklad pro zdravé hrozny. Moderní technologie, spojená s novými nápady mladého následníka Johannese Eichlera a jeho ženy Claudie, se odráží ve vínech. Vinař a sklepmistr Johannes Eichler usiluje o výrobu vín s typickým domorodým charakterem, která budou přinášet radost v každém doušku. Vinařství Eichler zahrnuje 13 ha a vyznačuje se velkou odrůdovou rozmanitostí. Nabídka vín obsahuje vína jako Veltlínské zelené, Ryzlink vlašský, Ryzlink rýnský, Rulandské bílé, Rulandské šedé, Sauvignon, Rosé, Zweigeltrebe a Modrý Portugal.

Vinohrady jsou začleněny do nejlepších viničních v Ginzersdorfu a okolo und Herrnbaumgartenu. Vyznamenání zlatými a stříbrnými medailemi při awc vienna (mezinárodní výstava vín) a při Poysdorfer Weinparade (výstava vín v Poysdorfu), ale také vysoké bodové ohodnocení při zemském vinařském veletrhu v Kremsu, potvrzují naše nasazení při práci na kvalitě.

Seznam účastí na soutěžích:

awc vienna (mezinárodní výstava vín), Landesweinmesse Krems (Zemský vinařský veletrh), Poysdorfer Weinparade (výstava vín v Poysdorfu).

Kontakt

Johannes Eichler
Weinbau- und Kellermeister
Berggasse 11, 2171 Herrnbaumgarten
Tel.: +43/2555/24144
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
www.eichlerwein.at

 

loga-podpora