Vinařství Buschenschank Zickl

Tisk
PDF

Vinařství Buschenschank Zickl (od roku 1845 v majetku rodiny) leží v GAWEINSTALU přímo u brněnské silnice B7 asi 25 km před branou Vídně. Dříve typicky smíšený podnik se zemědělstvím a chovem dobytka klade v současnosti hlavní důraz na pěstování vinné révy a Heurigen (lokály s nabídkou posezení u letošního vína).

Dnes obhospodařujeme asi 4,5 ha vinohradů, z čehož asi 70% tvoří bílé víno a 30% červené. Vedle naší hlavní odrůdy Veltlínské zelené vyrábíme ještě Neuburské, Ryzlink rýnský, Ryzlink vlašský, Rulandské bílé a Rivaner jako bílá vína. Z červených vín vedeme Zweigeltrebe, Cabernet Sauvignon a Merlot. K našim specialitám patří naše červená vína Cuvées „le rouge“ a „CHARLOT“.

Dalšími hity našeho podniku jsou ryzlinkový sekt, domácí likér z červeného vína a samozřejmě naše ledové víno. Další specialitou našeho podniku jsou etikety vyráběné speciálně pro naše zákazníky. Svatební etikety, víno ke křtu, narozeninové víno a Vaše firemní logo zdobí naše vinné lahve. Jen pro Vás a podle Vašich představ zhotovíme VAŠI vlastní etiketu. Jednoduše se u nás poptejte.

Od roku 1978 máme brány našeho Heurigen-lokálu otevřeny asi 8 měsíců v roce, pro hosty je připraven pěkný lokál s útulnou atmosférou. Také stinná zahrádka s idylickým altánem skýtá skvělé prostředí.

Kontakt

Wolfgang Zickl
Wienerstraße 10, 2191 Gaweinstal
Tel.: +43/664/7653337
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
www.zickl.at  oder
www.hochzeitswein.info

loga-podpora