Vinařství Bayer

Tisk
PDF

Jsme tradiční rodinné vinařství. Naše vinařství je se 17 hektary plochy relativně malé a dobře přehledné. Jedním z nejdůležitějších základních kamenů naší podnikové filozofie je, že se snažíme s našimi víny najít rovnováhu mezi původností a tradicí na jedné straně a inovací na straně druhé. Přitom je u nás důležité zachovat si regionální identitu.

Našimi víny se hlásíme k hlavním odrůdám oblasti Wein-viertel, především Veltlínskému zelenému. K tomu pěstujeme navíc také Rulandské bílé, Muškát žlutý, Ryzlink vlašský, Ryzlink rýnský, Neuburské, ale také Modrý Portugal, Zweigeltrebe a Rösler. K přírodě šetrné obhospodařování a láskyplná péče o révu, za to se vína odvděčují svým odrůdovým charakterem, výraznými ovocnými znaky a minerálními kyselinami.

Proto Vás zveme, abyste si u nás užili pravý charakter vinic obhospodařovaných po celé generace v nejlepší slunečné poloze Falkensteinu, ve vínech, která silně vyjadřují jedinečnost Falkensteinské půdy a klimatu, ale také vášeň vinařů.

Navštivte nás po předchozí telefonické domluvě, příp. v dny výčepu (otevřených dveří) ve sklepě Gmoakeller ve Falkensteinské sklepní uličce Kellergasse.

Kontakt

Roman Bayer
Wieden 72, 2162 Falkenstein
Tel.: +43/2554/8214
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
www.weingut-bayer.at

loga-podpora